Savaşçı Nomad – Nomad The Warrior 2005 Full HD izle

DİKKAT! Film açılmıyorsa alternatif player seçeneklerinden birini deneyiniz.

loading...

Yükleniyor
Reklamı Geç
loading...
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Savaşçı Nomad – Nomad The Warrior 2005 Full HD izle

Kazak boyları, ellerinde fırsat varken Çungarlar’ın saldırılarına karşın birleşmeyi başaramayacaklardır. Çungar ise kıyımlarından kaçabilmek için, birçok kişi boyunu bırakıp göç edince de; ellerindeki fırsat kaybolacaktır. Kazak topraklarında kalanlar ise, saldım bozkıra, mevlam kayıra bir hayat devam ettirmektedir. Barış ve huzura dair tüm ümitlerini ise bir öndeyişe bağlamışlardır. Ön deyişte, Cengiz Han’ın soyundan gelen bir çocuk doğacağı, büyüdüğünde yaman bir savaşçı olacağı ve Kazak boylarını birleştirip Çungarlar’ı mağlup ederek, Kazak topraklarına yeniden barışı ve huzuru geri getireceği inanılmaktadır. Sitemizden 720p seçeneği ile Köshpendiler Full HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Nomad:The Warrior film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

Tür: Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Tarih Filmleri

Yapım: 2005 - Kazakistan , Fransa

IMDB Puanı: 6.0

Yönetmen: Ivan Passer, Sergey Bodrov

Oyuncular: Mark Dacascos , Kuno Becker , Jay Hernandez , Jason Scott Lee , Doskhan Zholzhaksynov

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Savaşçı Nomad – Nomad The Warrior 2005 Full HD izle” filminde 8 Yorum bulunuyor.
 1. enöz - 3 sene önce demiş ki:

  harika filim

 2. Küheylan QHAN - 2 sene önce demiş ki:

  Flim çok güzel ama cengiz han türk deil moğoldur senin atan oğuz unutma kazak kardeşim

 3. Sercan Giray - 2 sene önce demiş ki:

  Küheylan Qhan kardeşim,kazaklar,tatarlar vs. oğuz boyundan değildir. Kıpçaktır. Ve atamız Cengiz handır. Cengiz handa Türktür. Aksini söyleyen ermenidir. En çok asimile olmuş soyu karışmış boy oğuz boylarından kayı ve avşardır. Dönün ve bakın aynaya hanginizin kafası büyük kaçınızın gözleri çekik? Oğuz hanın temsili resmi ile alakanız var mı? Ben tatarım. Gözlerim oldukça çekik. Şu zamana kadar ırkımızı koruduk. Osmanlı zamanında Kayı ve Avşar boyu ırkını koruyamadı ve arap ırkı yunan ırkı rus ırkı vs. ile karıştı. Dahada başka bir şey eklememe gerek yok.

 4. Ahmet - 2 sene önce demiş ki:

  Sercan Giray, Oguz boylarinin karakteri ezelden böyle idi zaten. Oguz Kaganin destani var sadece. O resimler kafaya göre cizilmis. Siz kipcak boylari olarak daha asyatik tipe sahipsiniz. Oguzlar, Kumanlar ve Bulgarlar (Bulgaristana göcmemis olanlar (Baskurtlarinda bir kismini olustururlar) Asyatik tipi fazla baskin degil. Araplarla karismis demissin, Anadoluda Arap yoktur. Rus zaten hic yok. yunan ve ermeniler ile ise Osmanli zamani büyük ayrim yapilmistir. Sokaklari bile ayri olurdu. Yani karissada dikkate alinacak derecede degil. Ancak Osmanlinin padisahlarinin baska irktan kadinlarla evlenmis olmalarini bende hic iyi bulmam.

 5. Taha - 2 sene önce demiş ki:

  Sercan Giray öncelikle ben afşar boyundanım benim gözlerim Türk gözü gibidir ki Türk gözü oldukça çekik olmaz hafif çekiktir bu birincisi ikincisi Türk geninde çekik göz baskın değildir.Eski dönemde fazla ırk karışıklığı olduğunu sanmıyorum müslümanlar müslümanlarla evlenilirdi tabii azınlık olabilir hristiyanlarla evlenenler ki anadolu da arap olduğunu sanmıyorum yanlış bilgilerin var öyle yok ben oldukça çekik gözlüyüm sizden daha Türküm ayaklarına girme dünyadaki her ırk birbiriyle karışmıştır zaten.

 6. Gök Han - 1 sene önce demiş ki:

  Sercan Giray, vücudu fiziksel özellikleri (göz çekikliği vs) yasadığın yerin iklim şartlarına göre değişiklik gösterir. Orneğin Kerkük Türkmenleri esmerdir ve çekik gözlü değildir. Göz renkleri koyudur. Saç renkleri de koyudur. Ancak Hazar Türkleri sarışın ve renkli gözlüdür. Senin dediğin şeyin asimile olmayla değil yaşadıkları bölgelerle alakası var.

 7. Gökbörü - 1 sene önce demiş ki:

  Sercan Giray kardeşim, gözün çekikliğiyle Türk olunsaydı Çinliler hepimizden Türk olurdu. Ayrıca kayı boyunun farklı ırklarla karışma durumu coğrafi sebeplerden ötürüdür; konum olarak en batıda yer tutmuşlardır haliyle diğer milletlerle etkileşimi daha fazladır. Ayriyetten Türkü Türk’ten ayırmak yanlıştır hepimizin soyu kanı birdir. Sizler de bulunduğunuz coğrafya ve savaşlar gereği Ruslarla etkileşime girmiş bir çoğunuz Rusçayı ana dili gibi konuşur olmuştur lakin bu sizin kanınızı ve kardeşliğimizi bozmaz. Türk ün Türk’ten başka dostu yoktur!

 8. rakya - 1 sene önce demiş ki:

  dünyanın şeklini o kadar önceden mi biliyorlardı?