Mudbound – Savaştan Sonra 2018 izle

DİKKAT! Film açılmıyorsa alternatif player seçeneklerinden birini deneyiniz.

7
( Yüksek Kalite ) İFFİ - REKLAMSIZ İFFİ - VİDMOLY İFFİ - NETUYorum yap


Bir önceki filmimiz olan Yenilmezler - The Avengers 720p HD Türkçe Dublaj izle başlıklı filmimizi de izlemenizi öneririz.

FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Mudbound – Savaştan Sonra 2018 izle

İkinci dünya savaşına katılan bir çok Amerikan askeri cephelerde hayatını kaybetmiştir. Savaş bittikten sonra ise geri kalanlar kasabalarına dönmüştür. Savaşın o korkutucu yüzünden kurtulup, artık gerçek yaşama dönmekte ayrı bir adaptasyon süreci gerektirir. Jamie ve Ronsel birlikte savaştan geri dönerler. Jamie’nin abisi ve karısı bir çiftlik sahibidir. Bu çiftlikte her ikisine göre de işlerin olduğunu söyler Jamie.
Mississippi’de bulunan bu çiftliğe ulaşması biraz güç olmuştur. Buraya gelen Henry ve Laura çifti kardeşini ve bu yanındaki adamı kabul ederler. Fakat kasaba halkı ırkçılık konusunda oldukça tutucular. Çiftliğin sahibi Henry’nin yanına gelerek neden çiftliğinde bir siyahi çalıştırdığını sorar. Ronsel Jackson, kendini savunur ve bu topraklar için herkesin savaştığını söyler. Bu topraklarda da herkesin özgürce yaşaması gerektiğini savunur. Fakat kasaba halkının hiç bir şeyden vazgeçeceği yoktur. “Savaştan Sonra” filmi bir çok başarı elde etmiş ve 4 Oscar dalında aday gösterilmiştir.

Tür: 2018 Filmleri, Dram Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri, Tavsiye Filmler

Yapım: 2017 - ABD

IMDB Puanı: 7.5

Yönetmen: Dee Rees

Oyuncular: Carey Mulligan, Jason Clarke, Jason Mitchell, Mary J. Blige, Garrett Hedlund

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?