Beethoven’ı Anlamak – Copying Beethoven Türkçe Dublaj izle

DİKKAT! Film açılmıyorsa alternatif player seçeneklerinden birini deneyiniz.

loading...

Yükleniyor
Reklamı Geç
loading...
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Beethoven’ı Anlamak – Copying Beethoven Türkçe Dublaj izle

Genç Anna Holtz’un (Diane Kruger) tek hayali iyi bir besteci olabilmektir. Bu hayalini yerine getirmek ve müzik dünyasında iyi bir kariyer yapabilmek için, o dönemlerdeki dünyanın müzik başkenti olan Viyana’ya gidecektir. Konservatuarda okurken, yaşayan en büyük ve yetenekli besteci Ludwig van Beethoven’ın (Ed Harris) yanında çalışma fırsatı bulacaktır. Beethoven, 9’uncu senfonisinin son hazırlıkları üzerinde çalışmalarına devam etmektedir. Yapımcısı Wenzel Schlemmer (Ralph Riach) ise bu esnada kanserden ölmüştür. Schlemmer, senfoniyi tamamlamakta yardım edebilmesi için Anna’ya bir teklif sunacaktır. Anna, bu teklifi kabul ederken Beethoven’ın beraber çalışması çok güç bir insan olduğundan haberi bulunmamaktadır. Anna için bu fırsat kendi yeteneğini kanıtlayabilmek için biçilmiş kaftandır. Birlikte çalışacakları süre içerisinde aralarında vazgeçilemez bir bağ kurulacaktır. Anna, uzun zamandır birlikte olduğu Martin’den (Matthew Goode) evlenme teklifi alacaktır. Martin ve Beethoven arasında bir seçim yapması gerekecektir. Viyana’dan kaçmayı deneyecek, ancak başaramayacaktır. Sitemizden 720p seçeneği ile Beethoven’ı Anlamak Full HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Copying Beethoven film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Müzikal Filmler

Yapım: 2007 - ABD , Almanya , Macaristan

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: Agnieszka Holland

Oyuncular: Diane Kruger , Ed Harris , Matthew Goode , Joe Anderson , Angus Barnett

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Beethoven’ı Anlamak – Copying Beethoven Türkçe Dublaj izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Mete Demiray - 1 sene önce demiş ki:

    Filmden: “Herkes sessizlik içinde yaşadığımı zannediyor. Bu doğru değil.
    Kafamda sürekli sesler var. Asla durmuyor. Sadece bu sesleri yazarak rahatlayabilyorum. Tanrı aklımı tıka basa müzikle dolduruyor. Peki ya sonra ne yapıyor? Beni sağır yapıyor. Herkese bahşettiği zevki benden esirgiyor, eserimi duyamıyorum. Bu sevgi dolu Tanrı mı şimdi? Dostum mu?”
    Ed Harris ve Troy filminde Helen’i canlandıran Alman model/aktris Diane Kruger muhteşem bir oyun sergilemişler… Bunlar sadece bir filmden öte, harika insanların yaşamlarını anlatan biyografiler. Hele birde böyle iyi çevrildiğinde yorumla tarif etmek güç.